KONST / Litografier / Grafiskt blad 11565540
nr 1156 5540
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 4/50. 48x36 cm
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 22 januari 2018
kl 18:23:05